To ostatni moment, żeby spokojnie wsłuchać się w jej muzykę, za chwilę wasi znajomi będą się licytować, kto pierwszy usłyszał o Elli Mai. Do sieci trafił krótki filmik podsumowujący jej niedawną trasę koncertową “Time Change Ready Tour”.

Ella Mai pojawiła się na rynku muzycznym stosunkowo niedawno, jednak tempo, z jakim wzrasta zainteresowanie wokalistką jest naprawdę imponujące. Po wydanym niedawno singlu „Naked”, Ella nie spoczęła na laurach i rozpoczęła serię koncertów po Stanach Zjednoczonych i Europie, w trakcie których, prezentowała 3-częściową EP-kę („Time”, „Change”, „Ready”). Klip, który pojawił się w sieci, jest podsumowaniem trasy i stanowi nie lada gratkę, zwłaszcza dla tych, którym nie udało się obejrzeć artystki na żywo.

Nagrywająca w Londynie Ella Mai jawi się jako głodna sukcesu debiutantka, która swoje gładkie wokale kładzie na nieoczywistych bitach. Głębokie melodie, będące zawieszone w czasoprzestrzeni, i feeling godny najbardziej utytułowanych wokalistek R&B z lat ’90 to główne atuty wschodzącej gwiazdy.