N.E.R.D, jedna z najbardziej innowacyjnych i zaskakujących formacji w historii muzyki, ogłosiła datę wydania nowej płyty! Kiedy na początku listopada muzycy ujawnili singiel „Lemon”, w którym towarzyszy im rapująca (po raz pierwszy w karierze) Rihanna, wiadomo było, że to nie koniec dobrych wiadomości…

Premiera albumu już 15 grudnia 2017!

Teraz muzycy ogłaszają, że nowy krążek N.E.R.D „No_One Ever Really Dies”, trafi na półki sklepowe 15 grudnia! Pomimo, że Pharrell Williams, Hugo Chad i Shay Haley nagrywają wspólnie od prawie 2 dekad, nie rozpieszczają fanów. „No_One Ever Really Dies” to dopiero piąte wspólne dzieło zespołu, znanego z takich hitów jak „She Wants To Move”, „Rock Star” czy „Hot-n-Fun”. Łącząc funk i hip-hop z gitarowymi riffami, N.E.R.D wypracowali własne, oryginalne brzmienie, zupełnie różne od solowej działalności Pharrella czy The Neptunes (Pharrell + Hugo).

„No_One Ever Really Dies” jest albumem koncepcyjnym odnoszącym się do aktualnej sytuacji społeczno-politycznej. Wszystko to w przebojowej formie! Dopiero po kilkukrotnym przesłuchaniem dociera do odbiorcy faktyczny przekaz utworów. Nagrania z takimi gośćmi jak Ed Sheeram, Kendrick Lamar, Andre 3000, M.I.A czy wspomnianą Rihanną odkrywa się długo, co w przypadku muzyki ze szczytów list przebojów jest dużą rzadkością.

N.E.R.D. no_one-ever-really-dies

Tracklista: 1. Lemon (feat. Rihanna) // 2. Deep Down Body Thirst // 3. Voilà (feat. Gucci Mane and Wale) // 4. 1000 (feat. Future) // 5. Don’t Don’t Do It! (feat. Kendrick Lamar) // 6. ESP // 7. Lightning Fire Magic Prayer // 8. Rollinem 7’s (feat. André 3000) // 9. Kites (feat. Kendrick Lamar and M.I.A.) // 10. Secret Life Of Tigers // 11. Lifting You (feat. Ed Sheeran)