SZA (czytaj: Syza), a tak naprawdę Solana Imani Rowe – amerykańska piosenkarka i autorka tekstów – połączyła siły z Markiem Ronsonem i zespołem Tame Impala. Nowy projekt to świetna wiadomość dla wszystkich rozczarowanych odwołaniem warszawskiego koncertu Brysona Tillera, na którym artystka miała wystąpić jako support.

Gwiazda światowego rynku muzycznego, kontynuując promocję tegorocznego albumu „Ctrl”, zdradziła niedawno, że pracuje już nad drugim albumem studyjnym. W wywiadzie dla Los Angeles Times powiedziała, że jest zajęta nagrywaniem albumu z Markiem Ronsonem i zespołem Tame Impala. Czy płyta będzie utrzymana w dotychczasowym stylu artystki, określanym jako „alt R&B”? SZA wyjaśnia:

„Ludzie próbują mnie wrzucić do worka z hip-hopem, R&B lub popem — to ciekawe. Ja po prostu tworzę muzykę. Słucham Stevie Nicks, kocham klasyczny jazz, folk, rap i Modest Mouse”.

W sieci można znaleźć koncertowe video z wokalami SZA, które Kevin Parker i Ronson wykorzystali podczas swojego występu na festiwalu Governor’s Ball. Miejmy nadzieję, że nie będziemy musieli zbyt długo czekać na efekty pracy całej grupy artystów. W międzyczasie wypatrujmy specjalnego wydania „Ctrl”, którego wydanie SZA zapowiedziała na Twitterze.

www.youtube.com/watch?v=TyG0nv-vhzI