Niecałe dwie doby temu organizatorzy Open’era rozpoczęli ogłaszanie pierwszych artystów przyszłorocznej edycji festiwalu, a dzisiaj zaskoczył nas kolejnym artystą, który w lipcu 2018 wystąpi w Gdyni!

W sobotę, 7 lipca na głównej scenie zagra Bruno Mars!

Bruno Mars to piosenkarz, autor tekstów, producent i muzyk, który dzięki swojemu niezaprzeczalnemu talentowi, charyzmie i zarażającemu optymizmowi sprzedał ponad 170 milionów singli na całym świecie! Obecnie jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych artystów scenicznych z dziesiątkami sukcesów na koncie, by wspomnieć tylko dwudziestokrotne (!!!) nominowanie do nagrody Grammy i jej wielokrotne zdobycie. Jego najnowszy album „24K Magic” oraz tytułowy singiel „24K Magic” stały się międzynarodowymi przebojami dominując listy sprzedaży w 2016 i na początku 2017 roku. Przy okazji premiery nowego albumu, Mars przedstawił plany gigantycznej trasy koncertowej „24K Magic World Tour”, na którą kupiono ponad milion biletów tylko w ciągu jednego dnia!

Nie był to pierwszy raz, kiedy Bruno Mars wpisywał się do tabeli muzycznych rekordów! W 2014 roku zaledwie 29-letni piosenkarz tworzył historię w czasie uwielbianego przez amerykanów finału rozgrywek NFL notując oszołamiającą liczbę widzów – powyżej 115 milionów! Był jednocześnie najmłodszym artystą któremu kiedykolwiek udało się zagrać w prestiżowym NFL Super Bowl Halftime. Dwa lata później, ponownie trafił na płytę boiska w czasie święta futbolu amerykańskiego, tym razem wykonując „Uptown Funk” u boku Beyonce i Coldplay. A skoro o „Uptown Funk”” mowa…

Pod koniec 2014 roku Bruno Mars podzielił się z fanami singlem „Uptown Funk”, nagranym wspólnie z Markiem Ronsonem. Dziś, blisko trzy lata po premierze nagranie uznawane jest z największy światowy hit drugiej dekady XXI wieku. Singiel Ronsona i Marsa był najdłużej obecnym singlem na liście Billboard Hot 100 od 2010 roku i nadal jest jednym z 10 singli w 58-letniej historii tej listy, który spędził co najmniej 14 tygodni będąc numerem 1. Dzięki „Uptown Funk” Mars zabrał do domu 3 Grammy Awards w 2016 roku, w tym najważniejszą – Record of the Year.

Najbliższe miesiące ponownie mogą przynieść Marsowi wysyp statuetek. Akademia przyznająca Grammy na początku grudnia poda listę nominowanych za rok 2017 i Bruno Mars prawdopodobnie będzie głównym faworytem do nagród. Ale nawet jeśli deszcz nagród go ominie, nie ma wątpliwości, że 7 lipca 2018 na Open’er Festival zobaczymy jednego z najbardziej utytułowanych i najpopularniejszych artystów naszych czasów!

Bilety EARLY BIRD dostępne w ALTERSKLEPIE oraz w eBilet. Sprzedaż od 8.09.2017 do 15.12.2017 lub do wyczerpania puli biletów (w zależności od tego, co nastąpi wcześniej). Pula karnetów Early Bird wynosi minimum 10 000 szt.

  • karnet 4-dniowy – 499 PLN
  • karnet 4-dniowy + pole namiotowe – 579 PLN
  • karnet weekendowy (pt, sb) – 379 PLN
  • karnet weekendowy (pt, sb) + pole namiotowe – 439 PLN