Jacob Banks i Timbaland połączyli siły i prezentują „Unknown (To You) Timbaland Remix”. Podkręcone tempo i charakterystyczny futurystyczny beat legendarnego producenta pięknie uwydatniły przekaz emocjonalny kompozycji i imponujący wokal nigeryjskiego wokalisty. Remixem już się zachwyciły zagraniczne media.

„Niezmiernie pasjonuje mnie współpraca ze wschodzącymi artystami, będącymi głosem przyszłego pokolenia i Jacob jest z pewnością jednym z nich. Ma niewiarygodny talent i jak tylko usłyszałem Unknown (To You)” wiedziałem, że musimy się spotkać” – zachwyca się Timbaland.

Wokalista nie pozostaje mu dłużny, dodając, że producent…

„stoi za jednymi z najważniejszych przebojów generacji i miał ogromny wpływ na moją twórczość. Unknown (To You)” ma dla mnie wielkie znaczenie i możliwość pracowania nad nim z Timbalandem była prawdziwym zaszczytem.”

„Unknown (To You)”, będący pierwszym utworem z nadchodzącego albumu muzyka, spotkał się z bardzo entuzjastycznym przyjęciem. Essence ogłosił Jacoba jednym z „siedmiu nowych piosenkarzy R&B, których należy koniecznie sprawdzić”, zaś PAPER podsumował, „gdy Jacob Banks śpiewa, ty słuchasz”. Pigeons & Planes docenili zaś „zachwycający” klip do utworu, który opowiada o tym, jak trudne bywa dla mężczyzn okazywanie uczuć.