Urszula Dudziak – czołowa postać współczesnej wokalistyki, tym razem zaprasza do jedynej w swoim rodzaju krainy 74-letniej debiutującej youtuberki – Urszuli Dudziak – w jej autorskim Vlogu na kanale YouTube.

Na swoim kanale YouTube Ula z niezwykłym czarem dzieli się z widzami swoimi doświadczeniami, opowiada o tym jak radzić sobie z porażkami i różnego rodzaju doświadczeniami. To prawdziwa bomba zaraźliwej dobrej energii, której może pozazdrościć jej nie jedna dwudziestolatka. Afirmacja życia, optymizm, dobry humor i dystans do świata i siebie samej to cechy charakterystyczne każdego spotkania z Ulą.

Na kanale są już dostępne pierwsze odcinki, kolejne co wtorek o godz. 19:00.

„Los sprawia nam cały czas niespodzianki. To nam uchyla skrawek raju by za chwilę rąbnąć obuchem w łeb. Raz jest grobowa cisza a za chwilę wszystko wokół nas gra, drga, śpiewa, płynie, koi nerwy i leczy. W Ameryce na pytanie „How are you?” czyli „Jak się masz”, obowiązkowo odpowiadamy: „I am fine” czyli „mam się dobrze”. U nas w Polsce odpowiedź jest na ogół pesymistyczna. Ja to zmieniam, bo wierzę i to się u mnie setki razy sprawdziło, że optymistyczne nastawienie do życia opłaca się stokrotnie. Dwa magiczne słowa WSZYSTKO GRA to pozytywne zaklęcie. Ile razy spotkałam w swoim życiu niespodziewane schody-przeszkody, nie zliczę, ale co robiłam? Szybko naprawiłam szkodę, albo się z nią pogodziłam i zaraz sobie powiedziałam: wszystko gra. Czy to była noga w gipsie czy pokaźna przegrana w gry hazardowe, czy przysłowiowe rozlane mleko, zawsze była, jest i będzie ta jedyna, najpraktyczniejsza, magiczna konkluzja zamknięta w dwóch słowach: wszystko gra. Mając otwarte serce, uszy, oczy na wszystko co się wokół nas dzieje i podchodząc do życia z uśmiechem i nastawieniem, że wszystko gra, wygrywamy na każdym kroku. A kto nie chce wygrywać?

Ręka do góry!!! Ja dopiero zaczynam.”