8 listopada 2017 czeka nas nie lada sensacja muzyczna! W ICE Kraków Congress Centre wystąpi Trombone Shorty & Orleans Avenue – niesamowity show z Nowego Orleanu.

www.youtu.be/Kq8ZqVTrOFI

Trombone Shorty, czyli Troy Michael Andrews to jeden z najbardziej popularnych artystów amerykańskich poruszających się w muzyce soul, funk, hip hop, jazz, blues, pop – ogólnie R&B. Śpiewa oraz gra na puzonie i trąbce. Razem ze swoim energetycznym zespołem Orleans Avenue w kapitalny sposób łączy tradycyjną muzykę Nowego Orleanu z nowoczesnymi stylami. Trombone Shorty współpracował w przeszłości z wieloma gwiazdami z m.in.Lenny Kravitzem, U2, Green Day. Na koncercie w Krakowie będzie promował utwory z najnowszej płyty Parking Lot Symphony wydanej dla wytwórni Blue Note Records. W Polsce wystąpił dotychczas tylko raz – dwa lata temu w Tauron Arenie przed zespołem Foo Fighters zbierając znakomite komentarze.

www.youtu.be/KBgMGuEf87Y

Koncert jest organizowany w ramach cykli Świat Wielkiej Muzyki i ICE Jazz oraz Festiwalu Krakowskie Zaduszki Jazzowe Plus+.

Bilety w cenach 180 zł, 150, 120,100, 80 zł dostępne na ticketpro.pl, eventim.pl, w InfoKraków ul. św. Jana 2 oraz u nas w biurze – ul. Karmelicka 52/1.