Jazz na funkowym gruncie, czyli dynamiczne połączenie nowoczesnych jazzowych nurtów i funkowego groove’u w wykonaniu międzynarodowego zespołu Wojtek Justyna TreeOh! z Holandii. Instrumentaliści grają ekspresyjne kompozycje swego lidera o porywającej rytmice i intrygujących melodiach, od lat koncertują w różnych częściach Europy.

WojtekJustynaTreeOh - Banner 1

Podczas tegorocznej letniej trasy koncertowej z zespołem jako gość specjalny wystąpi Poliana Vieira, soulowa wokalistka z Portugalii. W jej wielobarwnej muzyce słychać elementy R’n’B, portugalskiego fado i muzyki world charakterystycznej dla Wysp Zielonego Przylądka, skąd wywodzą się jej korzenie.

Wojtek Justyna TreeOh! i Poliana Vieira zaprezentują się w Polsce w specjalnie przygotowanym programie, na który złożą się kompozycje Wojtka, utwory napisane wspólnie z Polianą oraz jej autorskie piosenki. Ich koncerty nasycone pełną temperamentu muzyką, wzbogaconą żywiołowymi improwizacjami i wartkim dialogiem muzycznym, dostarczą niezwykłych wrażeń. Spontaniczna interakcja zespołu i wokalistki i otwarty kontakt artystów z publicznością nadają niepowtarzalny klimat ich występom, które na długo pozostają w pamięci.

Letnia trasa koncertowa 2017 zespołu Wojtek Justyna TreeOh! feat. Poliana Vieira od 12 lipca do 16 lipca 2017 r.

12.07 Klub muzyczny „Stary Klasztor” – Wrocław // 13.07 Klub muzyczny „Lokal” – Łódź // 14.07 Rynek Mikołów – Mikołów // 15.07 Klub „Pauza In Garden” – Kraków (Noc Jazzu) // 16.07 Klub „Harris Piano Jazz Bar” – Kraków (Letni Festiwal Jazzowy)