Już 16 kwietnia w warszawskim klubie Harenda odbędzie się koncert specjalny, na którym usłyszmy największe przeboje Arethy Franklin. Wykonywać je będzie znakomita wokalistka Monika Urlik.

Monika Urlik w 2005 roku została laureatką I nagrody na Międzynarodowym Festiwalu Muzycznym „Vena Festival” pod patronatem Michała Urbaniaka, dzięki własnej kompozycji „Time after time”. Rok później z tym samym utworem zdobyła nagrodę Prezydenta Miasta Sopot na festiwalu TOPtrendy. Następnie wsparła wokalnie płytę Tedego „Esende Mylffon” w utworach „Blask” i „Jakby jutra miało nie być”.

W 2011 z dużym powodzeniem brała udział w programie „The Voice of Poland”, w którym dotarła do półfinału. Rok później wystąpiła z zespołem Afromental w programie ”Bitwa na głosy”.

9 maja 2014 roku odbyła się premiera debiutanckiego krążka artystki zatytułowanego „Nie wie nikt”. Wystąpiła także na koncercie SuperDebiutów podczas Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu, wykonując utwór „Domek bez adresu” z repertuaru Czesława Niemena. Jej utwory „Nie wie nikt” oraz „Ty i ja”, znajdujące się na debiutanckiej płycie, zostały wykorzystane na ścieżce dźwiękowej do serialu „Prawo Agaty”.

Na scenie pojawią się: Monika Urlik – wokal // Evelina Podrażka – chórek // Monika Kręt – chórek // Konrad Skowroński – gitara // Dominik Rosłon – klawisze // Marcin Pendowski – bas // Grzegorz Grzyb – perkusja

Wstęp: 35 zł/ ulgowy: 30 zł

Wydarzenie na FB: https://www.facebook.com/events/1344152558957881/