Kasia Lins – wokalistka, pianistka, kompozytorka i autorka tekstów. Wykonuje muzykę autorską, którą najtrafniej określić można jako nostalgiczny alt pop z wyraźnie słyszalnymi wpływami folku, rocka i soulu. Wykonawcami najbliższymi jej sercu są Joni Mitchell, Fiona Apple, Feist, Billie Holiday, The Beatles, Bob Dylan i Erykah Badu. Artystka tworzy z grupą przyjaciół wywodzących się z różnych gatunków muzycznych – a to, co powstaje jest wypadkową ich często skrajnie różnych upodobań.

24 marca w serwisach cyfrowych pojawiła się debiutancka EP-ka Kasi Lins zatytułowana „Save Me Boy”. Znalazły się na niej 4 utwory, które doskonale odzwierciedlają charakter nadchodzącego albumu długogrającego.

To co charakteryzuje muzykę Kasi to z pewnością przestrzenne gitary, porywające harmonie wokalne i emocjonalne teksty, dopełnione oryginalnymi instrumentami takimi jak Oud czy urokliwy Wurlitzer. Producentami płyty są Marcin Bors i Michał Lange.

EP-kę zapowiada singiel „Save me Boy”. Hipnotyzujący klip do tej piosenki powstał w jednym z warszawskich teatrów, a co niespotykane, cały zrealizowany jest w jednym ujęciu. Reżyserem i autorem zdjęć do teledysku jest członek zespołu Kasi – Karol Łakomiec.