JMSN, czyli Christian Berishaj, to przeszłość, teraźniejszość i przyszłość muzyki soul i R&B. Nowy album JMSN, zatytułowany „Whatever Makes U Happy” trafi do sprzedaży 28 kwietnia nakładem wytwórni White Room Records.

Piąty z kolei album artysty z Detroit, to uczta dla głodnych muzycznych emocji, a jednocześnie kolejne niepowtarzalne wcielenie amerykańskiej gwiazdy. Dla zaostrzenia apetytu JMSN dzieli się z nami dwoma singlami: „Drinkin’” (dostępny od 1 marca) oraz „Where Do U Go”, który światło dzienne ujrzał dziś:

Piosenka opowiada o niepewnościach, które napędzają paranoję i zazdrość. O tym, że scenariusze kreowane przez nasze umysły rodzą panikę i wzbudzają strach. Wierzę, że w większości przypadków, będąc w związku, jesteśmy swoimi najgorszymi wrogami.

JMSN należy do muzycznych freaków: sam napisał, skomponował, nagrał instrumenty i wyprodukował cały materiał na płycie, dzięki czemu słuchacze mogą pojąć jego spójną artystyczną wizję od A do Z. Projekt obejmuje szeroki wachlarz gatunków i dźwięków, pokazując, że znajomość i wiedza artysty nie jest ograniczona do jednej niszy.

JMSN-Whatever-Makes-U-Happy-2017-2480x2480

Tracklista: 1. Drinkin’ // 2. Always Somethin’ // 3. Love Ain’t Enough // 4. Slide // 5. Where Do U Go // 6. Slowly // 7. Angel // 8. Patiently

Pre-order zamówicie tutaj.