Good Taste Production i my, zapraszamy na koncert promujący nowy singiel Ani Karwan „W prezencie”, który odbędzie się już 3 marca w Klubie Muzycznym B17 w Poznaniu!

Poza promowanym singlem, podczas koncertu usłyszymy wykonania z „The Voice Of Poland” oraz nowe utwory zapowiadające nadchodzącą płytę.

„W prezencie” ( muzyka: Natalia Kukulska, Michał Dąbrówka, tekst : Natalia Kukulska) – tytuł jest nieprzypadkowy, bo utwór był prezentem dla Ani podarowanym przez Natalię Kukulską, na podsumowanie ich kilkumiesięcznej wspólnej pracy. Artystki połączyło coś więcej niż kwestie zawodowe – zawiązała się przyjaźń, którą wzmocniła prawdziwa kobieca energia dwóch silnych osobowości. Singiel utrzymany w stylistyce ballady jest manifestem kobiecej siły. To także dowód na to, że muzyka może leczyć. Ania Karwan przez lata przygotowywała się na ten moment, zbierając siły do rozpoczęcia solowej kariery. Dziś chce tę energię przekazać słuchaczom. To wszystko usłyszą Państwo w singlu. Przedpremierowo swój nowy singiel Ania Karwan zaśpiewała 3 grudnia 2016 roku podczas koncertu w warszawskim klubie Miłość, na który w błyskawicznym tempie wyprzedały się bilety. Obecnie artystka pracuje również nad teledyskiem do utworu. Za produkcję singla „W prezencie” także odpowiedzialni są Natalia Kukulska oraz Michał Dąbrówka, zaś mix i mastering przejął realizator Leszek Kamiński.

Ania Karwan jest wokalistką, kompozytorką i autorką tekstów. Jej kilkunastoletnia obecność na polskiej scenie muzycznej to dziesiątki zagranych koncertów oraz gościnnych nagrań u boku największych producentów. W 2017 roku Ania Karwan debiutuje ponownie – tym razem z singlem napisanym specjalnie dla niej przez Natalię Kukulską i Michała Dąbrówkę.

Ania Karwan jest finalistką VII edycji programu „The Voice Of Poland” emitowanego jesienią 2016 roku na antenie TVP2. Po brawurowym wykonaniu „Purple Rain” Prince’a podczas „przesłuchań w ciemno” trafiła do drużyny Natalii Kukulskiej, pod której okiem rozwijała się w programie aż do finału. Dlatego Ania nazywa siebie „feniksem, który narodził się z popiołów” – otwiera nowy rozdział w swojej karierze, którego celem jest wydanie debiutanckiej płyty. Ania Karwan: „matka, kobieta, wokalistka” – tak będą brzmiały rozdziały książki, nad którą artystka właśnie pracuje. Chce w niej opisać trzy aspekty jej życia, które tylko gdy funkcjonują razem, współbrzmią i w pełni określają Anię. Do wielu wyzwań w nowym roku dołącza również przygoda z aktorstwem. Już wiosną widzowie TVP2 będą mogli zobaczyć Anię w serialu „Barwy szczęścia”. Rola Uli została napisana specjalnie dla Ani Karwan i odzwierciedla jej prawdziwą historię. W serialu zabrzmią również autorskie kompozycje Ani.

Skład zespołu: Ania Karwan – wokal // Tomasz Świerk – instrumenty klawiszowe // Tomasz Mądzielewski – perkusja // Bartosz „Bartozzi” Wojciechowski – bas // Artur ”Boo-Boo” Twarowski – gitary

Ania Karwan
3 marca 2017, godz. 20:00 (piątek)
Klub Muzyczny B17, ul. Bułgarska 17, Poznań
Wydarzenie na FB: https://www.facebook.com/events/213336269135125/

Bilety w cenach: 39 zł (I pula ), 49 zł (II pula) [pule biletów dostępne do wyczerpania]
www.bilety24.plwww.biletomat.plwww.kupbilecik.plwww.ebilet.plwww.eventim.plwww.ticketpro.pl oraz w Centrum Informacji Miejskiej, w sklepach sieci Empik, Saturn, Media Markt i Media Expert.