STIXX Bar & Grill to nowe, nietuzinkowe miejsce na gastronomicznej i rozrywkowej mapie Warszawy. Codzienną ucztę dla ucha zapewni rezydujący DJ, a w czwartki, piątki i soboty STIXX wypełni muzyka na żywo. Już w tym tygodniu czeka Was prawdziwa uczta.

5 stycznia (czwartek) – Natalia Lubrano & DJ Bratos

Natalia Lubrano to polska wokalistka, kompozytorka i autorka tekstów, związana z wrocławską sceną muzyczną. Szerszej publiczności znana z programu The Voice of Poland, w którym dotarła do półfinału, oraz programu Must Be The Music, gdzie wywalczyła finał u boku zespołu The Lions.

6 stycznia (piątek) – Brian Fentress & DJ Seb Skalski

Brian Fentress jest międzynarodowym dyrygentem, wokalistą, trenerem wokalnym, kompozytorem i producentem muzycznym. Jako aktywny wykonawca i instruktor muzyki w całej Ameryce i Europie pragnie dzielić się swoją wiedza i umiejętnościami ze wszystkimi, którzy tego chcą. Brian ma ponad 20-letnie doświadczenie jako wykonawca i pedagog.

Brian jest znany ze swej niezrównanej i wciągającej charyzmy, niesamowitych umiejętności przewodzenia, potężnego wokalu, piorunującej pozytywności i otwartości. Kiedy Brian pojawia się na scenie widz może być pewny, że otrzyma wysokiej jakości doznania muzyczne!

7 stycznia (sobota) – Kasia Dereń & Piotr Walicki

Kasia Dereń należy do grona najbardziej obiecujących polskich wokalistek, mogących poszczycić się jednym z najbardziej nietuzinkowych głosów rodzimej estrady. Kasia jest genialną interpretatorką najpiękniejszych piosenek, obdarowaną niezwykłą skalą i siłą wokalu.

Ma na swoim koncie współpracę z największymi polskimi gwiazdami. Wokalnie wspierała między innymi Natalię Przybysz, Paulinę Przybysz, Natalię Kukulską, Andrzeja Piasecznego, Kasię Cerekwicką, Justynę Steczkowską, Edytę Górniak, Anię Szarmach i wielu innych. Wystąpiła w koncercie Życia mała garść, towarzysząc orkiestrze pod batutą Adam Sztaby, poświęconym twórczości Jarosława Kukulskiego i Anny Jantar. Kasia jest też finalistką drugiej edycji The Voice of Poland.