„Mumford & Sons Live in South Africa: Dust and Thunder” to zapis spektakularnego, jednego z najlepszych koncertów grupy. Energia i emocje w jednym z najpiękniejszych miejsc na Ziemi. Dokument muzyczny zostanie wyświetlony w kinach na całym świecie 8 listopada 2016 roku.

mumford-sons-live

„Dust And Thunder” to wyjątkowe spotkanie zespołu Mumford & Sons z kochającą ich południowoafrykańską publicznością – wszystko sfilmowane na tle przepięknych pejzaży Pretorii. Reżyser Dick Carruthers dociera do samego sedna tego, co czyni występ Mumford & Sons takim specjalnym. Zespół prezentuje nową płytę oraz swoje klasyczne hity przed niezwykle entuzjastycznymi słuchaczami. Zobacz to na wielkim ekranie, w oszałamiającym Ultra HD i ze świetnym dźwiękiem przestrzennym.

Mumford & Sons na początku zaplanowali jedynie kilka występów w RPA. Zakładali sprzedaż 5 000 biletów. Liczba szybko urosła do 85 000 sprzedanych biletów i tak rozpoczęła się wielka przygoda angielskiego zespołu, której efektem jest dokument muzyczny „Dust And Thunder”. To wyjątkowo emocjonalny film i jedocześnie świetny koncert naładowany pozytywną energią.

Dokument muzyczny w angielskiej wersji językowej.

„Mumford & Sons Live in South Africa: Dust and Thunder” będzie można zobaczyć 8 listopada 2016 r. o godz.: 20.00 w wybranych kinach sieci Multikino: Gdańsk, Kraków, Poznań Malta, Łódź, Szczecin, Warszawa – Ursynów, Wrocław – Pasaż, Zabrze oraz Katowice.

Ceny biletów:

Warszawa: 26,50 zł
Gdańsk, Kraków, Łódź, Poznań, Wrocław Pasaż: 25 zł
Pozostałe kina: 23 zł
Bilety na „Mumford & Sons Live in South Africa: Dust and Thunder” w sprzedaży od 5 października.

Można je nabyć w kasach biletowych kin oraz online.