Na niespełna miesiąc przed premierą debiutanckiej EPki, Dwa pokoje prezentują teledysk do piosenki „Nie dziś”. 

Debiutancki singiel zespołu – „To już?”, spotkał się z niezwykle gorącym przyjęciem zarówno wśród słuchaczy jak i prasy muzycznej. Wideo niemal z miejsca udostępniła większość najważniejszych polskich portali i blogów o muzyce.

Jesienią Dwa pokoje wracają z nowym utworem i teledyskiem, tym razem do piosenki zatytułowanej „Nie dziś“. Za jego pomysł i reżyserię odpowiadają Wiktor Malinowski i Karol Łakomiec – autorzy docenionych klipów dla Agi Brine i Ralpha Kamińskiego. W roli głównej wystąpił Paweł Dobek, aktor Teatru Studyjnego w Łodzi, absolwent tamtejszej filmówki. O wyjątkowości wideoklipu, poza świetną kreacją Pawła, decyduje jego sceneria – niezwykła sala bokserska Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie.

„Nie dziś”, zwiastuje debiutancką EPkę Dwóch pokoi zatytułowaną „To już.”. Jej premiera przewidziana jest na 18 listopada, kiedy to pojawi się w serwisach streamingowych.

Album powstał z udziałem uznanych twórców. Nad nagraniami i miksem czuwał Jacek Trzeszczyński realizator płyt takich jak: „Prąd” Natalii Przybysz oraz „Mamut” Fisz Emade Tworzywo. Mastering to dzieło Marcina Cichego ze Skalpela. Partię kwartetu smyczkowego wykonał Atom String Quartet, kontrabasu Radek Łukaszewicz (USG Trio), wiolonczeli Jerzy Oleksiak, harfy Zuzanna Federowicz (Fjors), a gitary Michał Przerwa – Tetmajer (Jazzpospolita).