Michaela Bublé podzielił się z fanami pierwszym, oficjalnym klipem. Obraz zrealizowano do piosenki „Nobody But Me” – tytułowego utworu z najnowszej płyty wokalisty.

Album ukaże się 21 października.

Płytę „Nobody But Me” Michael Bublé nagrywał w Los Angeles I Vancouver. Na płycie znalazły się trzy premierowe piosenki oraz zapierające dech interpretacje klasyków. Wśród nich: „My Baby Just Cares For Me”, „The Very Thought of You”, „God Only Knows” Briana Wilsona i „I Wanna Be Around” Johnny’ego Mercera. Wśród gości na płycie „Nobody But Me” pojawili się Meghan Trainor i Black Thought z The Roots. Współprducentem wydawnictwa jest John Carlsson, Alan Chang i Jason „Spicy G” Goldman. Album ukaże się również w wersji deluxe wzbogaconej o trzy dodatkowe utwory.

„Nie wydaje mi się, żebym kiedykolwiek tak dobrze bawił się podczas prac nad albumem. Szczególnie podobała mi się współpraca z moim zespołem, który rozumie, że chce brzmieć najlepiej w swojej dotychczasowej karierze. Jestem bardzo dumny z nowych piosenek. Możliwość współprodukowania ich była dla mnie dodatkową przyjemnością” – opowiada Michael Bublé.

Album jest już dostępny w przedsprzedaży, można go zamówić, m.in. tutaj.