Natalia Lubrano z jazzowym kwartetem Krzysztofa Żesławskiego zapraszają do Sali Gotyckiej w Starym Klasztorze na koncert promujący ich wspólną płytę „Osiecka Jazzowo”. Koncert odbędzie się 9 października dokładnie w 80. rocznicę urodzin Agnieszki Osieckiej.

OSIECKA-JAZZOWO to muzyczny projekt znanego wrocławskiego muzyka Krzysztofa Żesławskiego współpracującego z zespołami Tax Free i Wolna Grupa Bukowina, który do współpracy zaprosił charyzmatyczną wokalistkę NATALIĘ LUBRANO.

Krzysztof Żesławski jest od wielu lat kierownikiem muzycznym Festiwalu Twórczości Agnieszki Osieckiej „Bardzo Wielka Woda” we Wrocławiu.

Natalia ma za sobą współpracę m.in. z Andrzejem Smolikiem i zespołem Miloopa. W 2012 r. ukazała się solowa jej płyta pt. R.E.S.P.E.C.T. Natalia Lubrano jest również laureatką Przeglądu Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu gdzie otrzymała nagrodę publiczności. W 2014 r wzięła udział w V edycji The Voice of Poland, w drużynie Tomsona i Barona, gdzie dotarła do progu półfinału. Jesienią tego roku ukaże się płyta zespołu i odbędzie się trasa koncertowa promująca to wydawnictwo.

W skład zespołu Krzysztof Żesławski QUARTET & Natalia Lubrano wchodzą:
Natalia Lubrano – śpiew / Krzysztof Żesławski – gitary / Łukasz Perek – fortepian / Wojtek Bergander – kontrabas / Jarosław Korzonek – perkusja

9.10.16 godz.20.00 Sala Gotycka w Starym Klasztorze, ul. Purkyniego 1
KRZYSZTOF ŻESŁAWSKI QUARTET & NATALIA LUBRANO „Osiecka Jazzowo”
bilety: 40 zł – I miejsca, 30 zł – II miejsca, 20 zł – stojące

Bilety dostępne w sieci salonów Empik, Saturn i MediaMarkt w całej Polsce oraz w serwisach: www.biletin.plwww.ticketpro.plwww.ebilet.plwww.eventim.plwww.biletyna.pl / rezerwacje: bilety@o2.pl