Michael Bublé jest niesamowicie dumny ze swojego najnowszego albumu. Włożył w niego całe serce i duszę. Jest to klasyczny miks muzycznych standardów i ballad, swingujących piosenek.

„Nobody But Me” ukaże się na nowym wydawnictwie Michaela Bublé w dwóch wersjach. W jednej gościnnie pojawia się Tariq z zespołu The Roots. W drugim jego partia została zastąpiona solówką na trąbce. Obie wersje równie łatwo i szybko wpadają w ucho.

Dla Michaela Bublé jest to niezwykle pracowity rok. Oprócz płyty w tym roku ukaże się również film ukazujący kulisy jego codziennego życia. Fani będą mogli na własne oczy zobaczyć jak wyglądają przygotowania do koncertów i co dzieje się na backstage’u. Więcej o filmie tutaj.

Ponadto muzyk wypuścił własną linię perfum.

„Pracując ze światowej klasy ekspertami zaprojektowaliśmy zapach, z którego jestem dumny” – mówi Michael Bublé. „Nie jest tajemnicą, że jestem romantykiem, co znajduje odzwierciedlenie w muzyce, którą tworzę i piosenkach, które śpiewam na całym świecie. Chciałem stworzyć zapach, który wywołuje podobne emocje jak moja muzyka”.