„Czas przyznać się do tego, że nie jestem fanem wakacji. Dlatego postanowiłem zagrać jesienią kilka koncertów, ale niezbyt wiele – w Izraelu, Europie i paru miastach USA.”

Tymi słowami Asaf Avidan zaprasza na mini trasę Into The Labyrinth, w ramach której 13 listopada wystąpi w warszawskiej Stodole.

Izraelski artysta nie znosi próżni, dlatego można się było spodziewać, że autor hitu „Reckoning Song” wkrótce wróci do koncertowania. 36-letni, urodzony w Jerozolimie muzyk do tej pory zjednał sobie w Polsce fanów folka, bluesa czy indie rocka, tak solowo, jak i z zespołem The Mojos. Ostatni raz gościliśmy go 14 marca ubiegłego roku, na trasie Gold Shadow Tour.

Asaf Avidan to wokalista, autor tekstów i multiinstrumentalista. Jego wyjątkowy głos o hipnotyzującej barwie porównywany jest często do tak kultowych artystów jak Janis Joplin czy Robert Plant.

Bilety: kategoria 1 – miejsca siedzące – 169 PLN / kategoria 2 – miejsca siedzące – 149 PLN / kategoria 3 – miejsca siedzące – 129 PLN; do kupienia od piątku, 8 lipca, godziny 11 w kasie Klubu Stodoła (Warszawa ul. Batorego 10) / sprzedaż internetowa: www.stodola.pl, www.ebilet.pl, www.eventim.pl, www.ticketpro.pl.