Zapraszamy na niezwykły koncert, podczas którego po raz pierwszy razem zagrają Janusz Olejniczak i Leszek Możdżer. Wyjątkowi artyści wystąpią na wyjątkowej scenie – na dziedzińcu pałacu w Wilanowie. Koncert „Olejniczak/Możdżer” jest inauguracją cyklu „Wilanów Open’er”, w ramach którego co roku będziemy Państwu prezentować nietuzinkowe wydarzenia kulturalne.

Artyści zaprezentują to, z czego słyną nie tylko w Polsce, ale również na świecie. Janusz Olejniczak to jeden z najwybitniejszych interpretatorów muzyki Chopina, który swoim kunsztem potrafi oddać jej ulotność i nieuchwytność. Leszek Możdżer również wchodzi w dialog z wielkim kompozytorem, w oryginalny sposób łącząc klasykę z jazzem. Niebywałą gratką dla słuchaczy będzie finałowy utwór wykonany przez pianistów na dwa fortepiany!

Koncert Olejniczak/Możdżer jest inauguracją cyklu Wilanów Open’er, w ramach którego co roku będziemy Państwu prezentować nietuzinkowe wydarzenia kulturalne.

olejniczak_mozdzer_mapka_bilety

MIEJSCE: Dziedziniec Muzeum Pałacu w Wilanowie
TERMIN: 2 lipca 2016 r., godz. 21.30
BILETY: 20 zł (sektor E, wejściówki), miejsca stojące lub ławeczki / 40 zł (sektor D) / 90 zł (sektor C) / 150 zł (sektor B)