Rihanna ze swoją płytą bije ostatnio kolejne rekordy. Dzięki kawałkowi “Work” wyprzedziła The Beatles pod względem ilości tygodni utworów na 1. miejscu listy Billboard Hot 100. Kawałek promujący “ANTI” na pierwszym miejscu znajduję sie już 9. tygodni, co razem z 14-stoma innymi utworai Rihanny daje już 60. tygodni. To o jeden tydzień więcej od przebojów “Czwórki z Liverpoolu”.
Na drodze do pierwszego miejsca Barbadoski stoi – Mariah Carey. Utwory tej wokalistki na 1. miejscu znajdowały się aż przez 79. tygodni.
Do utworów na pierwszym miejscu dla Rihanny zaliczane są jednak liczne kolaboracje takie jak “Live Your Life” z T.I. (6. tygodni) czy dwa utwory nagrane wspólnie z Eminemem – “Monster” i “Love the way you lie”. Dzięki tym dwóm ostatnim, Rihanna może doliczyć sobie aż 11. tygodni.

Do dorobku 79. tygodni Mariah Carey, zalicza się tylko jedną kolaboracje. Jest nią utwór “One Sweet Day” nagrany wspólnie z Boyz II Men. W 1995 i 1996 roku przez 16. tygodni był numerem 1. Najbardziej sławny utwór Carey “We Belong Togehter” w 2005 roku na pierwszym miejscu był przez 14. tygodni.
Co ciekawe, żaden z utworów na pierwszym miejscu Billboard Hot 100 nie był efektem kolaboracji. Najpopularniejszymi utworami w USA tego kwartetu były “Hey Jude” (9. tygodni) i “I Want To Hold Your Hand” (7. tygodni).

Według nieoficjalnych danych na 1. miejscu obok Mariah Carey znajduję się także Elvis Presley. Pech jednak chciał, że tygodnie są zaliczane od momentu oficjalnego powstania Billboard Hot 100 czyli 1958 roku. Od tego roku Presley skumulował zaledwie 22 tygodnie.