Już za kilka dni Selah Sue odwiedzi Polskę, 19 kwietnia zagra w Krakowie, dzień później w Warszawie. Więcej o tych koncertach tutaj.

Polscy fani na powrót tej zdolnej Belgijki nie będą musieli długo czekać! 2 maja wystąpi na koncercie Majówkowym we Wrocławiu, a kilka dni później – 6 maja, w gdańskim Starym Maneżu.

Bilety do gdański koncert można kupić tutaj.

www.youtube.com/watch?v=urEK23LO1D8

Selah Sue, belgijska wokalistka, którą porównuje się do Erykah Badu i Lauryn Hill, wystąpi w Starym Maneżu na koncercie promującym najnowszy album „Reason”. Artystka zawładnęła rynkiem muzycznym w 2011 roku dzięki płycie zatytułowanej „Selah Sue”. Jej rewelacyjne single „This World” oraz „Raggamuffin” podbiły europejskie listy przebojów. Proponowana przez nią mieszanka soulu, funku, reggae, rocka, hip-hopu i popu zachwyciła nawet Prince’a. Jej charakterystycznie zachrypnięty, niski głos polska publiczność pokochała już cztery lata temu, czego wyrazem jest uzyskany status Platynowej Płyty. Jej ostatnia trasa koncertowa w Polsce wyprzedała się w ciągu kilku tygodni. I tym razem możemy spodziewać się, że bilety na ten koncert szybko znikną!

BILETY – przedsprzedaż do 05.05.2016:
miejsca stojące – 89 zł / miejsca siedzące (antresola) – 120 zł (loże 5-osobowe i 10-osobowe)

W dniu koncertu:
miejsca stojące – 109 zł / miejsca siedzące (antresola) – 140 zł