Na kilka dni przed oficjalną premierą swojej nowej płyty pt. „What I’m Feelin’„, Anthony Hamilton umieścił w sieci odsłuch tytułowego utworu, w którym gościnnie pojawili się wokaliści z jego chórku The HamilTones.

Premiera „What I’m Feelin'” zaplanowana jest na 25 marca br., wydawcą płyty zostanie wytwórnia RCA Records. Nad materiałem, który znajdzie się na krążku, artysta pracował m.in. z Markiem Batsonem, Haroldem Lilly’m oraz Chuckiem Harmony’m.

Jak wyznał sam Hamilton:

“What I’m Feelin’” to dla mnie bardzo ważny album. Ponownie nawiązałem współpracę z Markiem Batsonem, który jest jednym z moich ulubionych producentów. To on wyprodukował moje najpopularniejsze utwory w karierze, więc to ma sens. Razem z moim współpracownikiem Bruce’em Irvinem, zdecydowaliśmy się nagrywać w Nashville, dlatego mogliśmy skoncetrować się na stworzeniu wyjątkowego brzmienia. W Miami powstał za to singiel “Amen”, nad którym pracowałem z Salaamem Remim i Jamesem Poyserem. Jestem bardzo dumny z tej płyty.

Wiosną wokalista wyruszy w trasę koncertową razem z Fantasią. Para zagra łącznie dziesięć koncertów na terenie Stanów Zjednoczonych, a pierwszy z nich odbędzie się 21 kwietnia w nowojorskim Buffalo. Na liście miast, które odwiedzi duet, pojawiły się m.in. Chicago, Baltimore i Los Angeles, które będzie ostatnim przystankiem trasy. Koncert odbędzie się 21 maja. Sprzedaż biletów na poszczególne widowiska rozpocznie się w piątek, 4 marca.