Koncert Lou Doillon, francuskiej wokalistki już 12 marca w warszawskiej Proximie!

LOU_20x30_HD2.indd

Do 2012 roku Lou Doillon, córka Jane Birkin i Jacquesa Doillona, postrzegana była przede wszystkim jako świetnie zapowiadająca się aktorka i modelka. Premiera jej debiutanckiego albumu „Places” sprawiła jednak, że na dobre zwróciła się w stronę muzyki. Płyta dwukrotnie pokryła się platyną we Francji, a Lou w ramach promującej ją trasy koncertowej wystąpiła na najważniejszych scenach świata – od Berlina po Nowy Jork.

www.youtu.be/s06yoV5Yk5o

W październiku 2015 premierę miał drugi album Doillon, „Lay Low”. Krążek powstawał w Montrealu, przy współpracy z Timber Timbre. Po raz kolejny Lou sięgnęła tu po swoją akustyczną gitarę, która każdorazowo stanowi punkt wyjściowy dla jej piosenek.

www.youtu.be/pVYvOPleCDA

www.youtu.be/nanO76ZS7Ds

www.youtu.be/5oxZ3bei6to

www.youtu.be/N3gr-lVmVTM

www.youtu.be/kTmDLOi7zKw

W roli supportu przed warszawskim koncertem Lou Doillon wystąpi Oly.!

Oly. to młoda singer-songwriterka, o niezwykle charakterystycznym głosie i wyjątkowym instrumentarium – ukulele, kalimba, gitara elektryczna i elektronika.

www.youtu.be/urrxBsSJ4q4

Debiutowała gościnnym występem w piosence Fismolla – „The Healing”. Występowała już m.in. na Nextpop Festival, Halfway Festival, Spring Break, zamykala Open’era 2015, i zagrala wspólną trasę z islandzkim zespołem Low Roar.

W ubiegłym roku wydała swoją znakomicie przyjętą pierwszą płytę – „Home”. Wystąpili na niej inni artyści wytworni Nextpop – Fismoll, Kari, Baasch, Milky Wishlake, a także islandzki Low Roar.

Rozpiska godzinowa tego wieczoru prezentuje się następująco:
19:00 otwarcie drzwi
20:00 Oly.
21:00 Lou Doillon

Wejściówki wciąż dostępne są we wszystkich punktach sprzedaży. Będzie je można także kupić bezpośrednio przed koncertem w klubie.