Ekskluzywne wydanie soundtracku do fantastycznego, francuskiego filmu „Spódnice w górę”, zawierające hitowy utwór „Don’t be so shy (Filatov & Karas Remix)” to prawdziwa gratka dla wszystkich fanów IMANY. Urodzona nieopodal Marsylii wokalistka znów zachwyca swoim cudownym, soulowo-bluesowym głosem, a nowy remix porywa wszystkich do tańca!

Debiutancka płyta Imany „The Shape Of A Broken Heart” trzykrotnie pokryła się platyną w naszym kraju! Jej kolejny projekt to ścieżka dźwiękowa do komedii, opowiadającej o 11 paryżankach. Każda z nich jest różna i reprezentuje inny typ współczesnej kobiety. W filmie grają między innymi, Vanessa Paradis, Isabel Adjani i Laetitia Casta. Obraz reżyseruje francuska aktorka Audrey Dana, dla której jest to debiut w tej roli.

IMANY przygotowała tę płytę na prośbę reżyserki, która okazała się być wielbicielką jej głosu. „Najpierw chciała jedną piosenkę, a potem nieśmiało zapytała, czy może nie miałabym ochoty napisać całej ścieżki” – wspomina piosenkarka. „To było odważne z mojej strony, bo nigdy wcześniej tego nie robiłam”. Po wielu rozmowach między paniami, Imany zaczęła pisać muzykę i słowa.