Muzyka przeszła do PLAY – to hasło rewolucji muzycznej, która właśnie wybuchła na rynku muzyki cyfrowej! Jednym słowem: muzyka nigdy nie była tak blisko. To wszystko dzięki kooperacji operatora sieci komórkowej PLAY i platformy streamingowej TIDAL.

04112015_PLAY_12

Już od dzisiaj, tj. 5 listopada 2015 r. sieć komórkowa PLAY przygotowała dla swoich klientów muzyczny hit! Wszyscy abonenci PLAY otrzymają dostęp do nielimitowanej muzyki w aplikacji TIDAL przez 24 miesiące za darmo. Wystarczy ściągnąć aplikację TIDAL i można mieć dostęp do muzyki każdego dnia i w każdym miejscu.

Klienci PLAY będą bezpłatnie korzystać z pełnej wersji TIDAL PREMIUM, co oznacza możliwość cieszenia się muzyką bez reklam nawet na 3 urządzeniach i dostęp do trybu offline. Oferta dostępna będzie zarówno dla nowych, jak i obecnych klientów operatora. Dodatkowo, po raz pierwszy w Polsce, klienci PLAY korzystający z usług na kartę, otrzymają możliwość słuchania muzyki z w aplikacji TIDAL jedynie za 1 zł za dzień słuchania!

04112015_PLAY_14

W związku z muzyczną rewolucją w sieci PLAY, w środę 4 listopada w warszawskiej restauracji Bątą odbyła się konferencja prasowa. Gościem specjalnym spotkania był Andrzej Smolik, który wspólnie z dziennikarzami zastanawiał się nad przyszłością muzyki. Artysta podkreślił także, jakie korzyści dla samego odbiorcy niesie za sobą streaming.

– Z dostępnością i legalnością muzyki jeszcze nigdy nie było tak łatwo. Dzięki takim platformom jak TIDAL odkryłem mnóstwo muzyki, do której nigdy bym nie dotarł – przyznał Andrzej Smolik.

TIDAL to innowacyjna platforma muzyczno-rozrywkowa do odtwarzania oraz odkrywania muzyki artystów z całego świata, pozwalająca na dostęp do unikalnej zawartości, a także na łączenie się i dzielnie się muzyką z artystami. TIDAL jest dostępny w 44 krajach z katalogiem ponad 36 milionów piosenek oraz ponad 86 000 materiałów wideo, a także ekskluzywnych treści w wysokiej jakości. Serwis oferuje muzykę w jakości HiFi, jak na płytach CD, filmy w jakości HD, wyselekcjonowane treści, a także unikalne doświadczenia dla użytkowników.