Już za niecały miesiąc na warszawskim Torwarze zagra uwielbiany przez polską publiczność zespół Simply Red. Tego wieczoru widzowie będą mieli również szansę posłuchać wyjątkowo utalentowanego Michała Sobierajskiego.

www.youtu.be/97Ghoj4L6e4

Michał Sobierajski to wokalista, pianista, aranżer, kompozytor oraz autor tekstów. Finalista drugiej edycji sławnego programu „The Voice of Poland”, absolwent prestiżowej Akademii Muzycznej w Katowicach w Instytucie Jazzu.

Jego debiutancki album „Przed snem” został wydany w kwietniu 2015 roku i zawiera 11 piosenek, które skomponował. Utwory oscylują w klimatach elektronicznego soulu oraz R&B. Producentem płyty jest Bogdan Kondracki, topowy, polski Producent, który jest również współtwórcą albumu.

Od kiedy byłem dzieckiem muzyka towarzyszyła mi na każdym kroku. Muzyka ogólnie, dźwięki i rytmy były obecne w moim domu rodzinnym i mojej głowie. Na szczęście rodzice zauważyli mój talent muzyczny i wysłali mnie do szkoły muzycznej. Jestem im za to bardzo wdzięczny. Mam wiele okazji do rozwijania swoich talentów, aby w pełni stać się artystą. Zacząłem moją przygodę z komponowaniem, kiedy miałem piętnaście lat. Myślę, że był to dla mnie rodzaj autoterapii. Włożyłem wszystkie swoje uczucia w moje piosenki. Uczucia i myśli, które pojawiały się w mojej głowie. W ten sposób oczyściłem siebie, swój umysł i duszę. Czuję, że jedynym miejscem, w którym powinienem być, jest scena.

www.youtu.be/h2xrDM_5wzo

Michał jest obdarzony słuchem absolutnym oraz niesamowicie pozytywną energią życiową, jednak najbardziej w życiu kocha te momenty, w których powstaje muzyka.

Informację o koncercie Simply Red polska publiczność przyjęła niezwykle entuzjastycznie – bilety na koncert są już wyprzedane.

www.youtu.be/MruwCzUDs8Y

Simply Red sprzedali 60 milionów płyt na całym świecie, na swoim koncie mają ponadczasowy katalog muzyczny, który zawiera takie przeboje jak “Holding Back The Years”, “If You Do not Know Me By Now”, “Something Got Me Started”, “Right Thing”, “Stars “,” Fairground “, “The Air That I Breathe” and ” Sunrise Trasą, w ramach której Simply Red zagra 24 października na warszawskim Torwarze zespół celebruje swoją 30 rocznicę.

MICHAŁ SOBIERAJSKI supportem SIMPLY RED
24 października 2015 / Warszawa, Torwar