Mamy doskonałą wiadomość dla fanów Rudimental! Ze względu na gigantyczne zainteresowanie listopadowym koncertem i wyprzedanie wszystkich biletów, zdecydowaliśmy o przeniesieniu występu z klubu Palladium na warszawski Torwar. Data koncertu – 14 listopada – pozostaje bez zmian. Nowe miejsce daje oczywiście możliwość wprowadzenia do sprzedaży nowej puli biletów. W jej ramach można kupić bilety w cenach 109 i 129! Ich liczba jest ograniczona.

Bilety zakupione na koncert w Palladium zachowują ważność i nie wymagają wymiany (są ważne na płytę Torwaru).
Kiedyś Piers Agget, jeden z liderów formacji, powiedział, że Rudimental chcą być zespołem wielkich scen festiwalowych. Zakładany plan udało się osiągnąć wyjątkowo szybko – Rudimental gościli na największych scenach najważniejszych festiwali, a nawet odbierali nagrody dla najlepszego zespołu grającego na tego rodzaju imprezach. Wyróżnienie przyznane zresztą całkowicie zasłużenie, bo Rudimental to wymarzony festiwalowy zespół. Otwarty na kontakt z publicznością, naładowany energią, efektownie wyglądający i doskonale brzmiący. Tym razem jednak polska publiczność spotka się z nimi w nowych, nie festiwalowych warunkach. I spodziewamy się, że będzie to niezwykły wieczór. 14 listopada, Warszawa, Torwar!

Nowy album Rudimental, “We the Generation” ukaże się 18 września. Pierwsze ujawniane fragmenty płyty brzmią znakomicie i spotykają się ze znakomitym przyjęciem fanów, o czym świadczą wysokie pozycje na listach przebojów. Wśród gości na albumie zapowiedziano m.in. Ed’a Sheerana, Dizzee’ego Rascala czy Lianne La Havas i oczywiście Ellę Eyre. Z dużym prawdopodobieństwem można założyć, że drugie studyjne wydawnictwo Rudimental po tygodniu od premiery przynajmniej w Wielkiej Brytanii zadebiutuje na pierwszym miejscu listy najchętniej kupowanych płyt.

Bilety i szczegółowe informacje na stronie www.alterart.pl.