Już za kilka tygodni premierę będzie miał długo oczekiwany debiutancki album studyjny Elli Eyre zatytułowany „Feline„. Artystka zamieściła w sieci nowy utwór z płyty – „All About You„.

Jak przyznała w wywiadzie z Sergiuszem Królakiem sama artystka:

Materiał na ten album przygotowywałam przez ostatnie trzy lata, dorosłam w tym czasie. Chciałam napisać taką płytę, z którą ludzie będą mogli się utożsamić. Wszystko będzie oparte na historii mojego życia.

Całą rozmowę możecie znaleźć tutaj.

Wspomnijmy, że materiał na płytę „Feline” powstawał w studiach w Londynie, Sztokholmie i Los Angeles, a za jego produkcję odpowiedzialni są m.in Greg Wells, który ma na swoim koncie współpracę z Adele czy Katy Perry, a także Futurecut, Utters (Drake), Jarrad Rogers (Lana Del Rey, Lauryn Hill), Jonny Lattimer (Ellie Goulding, Sam Smith) i Chris Loco (Kwabs, Wiley).

Płytę można zamówić w przedsprzedaży za pośrednictwem tej strony. Przypomnijmy, że krążek zapowiadają m.in. takie single, jak „Together„, „Comeback” czy „If I Go„, zaś na rozszerzonym wydaniu znajdzie się także akustyczna wersja przeboju „Waiting All Night” duetu Rudimental, w którym gościnnie zaśpiewała Eyre.