Zespół Hiatus Kaiyote wystąpi 11 listopada w warszawskiej Proximie! Neo-soulowi Australijczycy promować będą swój drugi, doskonały album „Choose Your Weapon” wydany w maju tego roku!

HIATUS KAIYOTE

Grupa powstała w 2011 roku w Melbourne. W 2012 ukazał się debiutancki krążek formacji „Tawk Tomahawk”. Umieszczony na nim utwór „Nakamarra” był nominowany do Grammy w kategorii „Best R&B Performance”. Fanką Hiatus Kaiyote jest sama królowa neo-soulu Erykah Badu, która odsłuch pierwszej płyty grupy skomentowała słowami: „Okay. I’m done. In love.” Wśród wielbicieli zespołu są także Questlove (The Roots), Robert Glasper, a nawet Prince.

Uważani za wielką nadzieję współczesnego soulu muzycy stanęli na wysokości zadania wydając w maju drugi album „Choose Your Weapon”. Już teraz bez cienia wątpliwości można napisać, że jest to jedno z najlepszych wydawnictw 2015, które na pewno znajdzie się wysoko wśród list podsumowujących trwający muzyczny rok.

Bilety na koncert Hiatus Kaiyote trafią do sprzedaży jutro o godzinie 12:00! Dostępne będą na stronach: www.go-ahead.plwww.biletomat.plwww.eventim.plwww.ebilet.plwww.ticketpro.pl oraz w sklepach sieci Empik, Media Markt i Saturn.

Data: 2015-11-11 (środa)
Miasto: Warszawa
Miejsce: Proxima, ul. Żwirki i Wigury 99
Cena biletów: 79 zł / 90 zł