W sobotę, 13 czerwca w Hotelu Forum odbędzie się pierwszy ogólnopolski VINYL BAZAAR. Miejsce spotkania miłośników trzeszczącej płyty oraz wszystkich, którzy chcą poznać ten świat od kuchni.

VB_plakat

Na fali renesansu płyt analogowych chcemy stworzyć wydarzenie, które na stałe wpisze się w kalendarz winylowych imprez w Polsce. Chcemy aby osoby zainteresowane winylami mogły spotkać się w jednym miejscu, wymienić swoje doświadczenia, porozmawiać o najnowszych trendach a także znaleźć wymarzone przez siebie pozycje. Podczas spotkania będzie można wymienić się wiedzą i informacją, kupić/sprzedać/wymienić płyty, a także posłuchać ciepłych brzmień.

Podczas pierwszej edycji będą z nami między innymi: Płyty Gramofonowe,Vintage Soundglasses, Records Dillaz, Paweł Zych – NearMint, Marcin Bułat, grubanuta.pl, Patryk Janus, Muzyka Miasta, Vintage Audio Shop,Antykwariat Tamka, Audio Cave, U Know Me Records, TSCHAK, For Tune.

W planach wydarzenia odbędą się spotkania z wystawcami oraz kolekcjonerami, ale też prezentacje sprzętu audio, chill room ze strefą do wymiany płyt, muzyka na żywo i wiele więcej.

Sobota, 13 czerwca, FORUM Przestrzenie, Kraków. Start o godz. 12:00. Wstęp wolny!
Link do wydarzenia na fb: https://www.facebook.com/events/731006110351845