Peter Gabriel Duo zagra 16 maja w klubie Siedlisko w Gliwicach. To gratka dla wielbicieli fenomenalnych, ponadczasowych piosenek Petera Gabriela oraz improwizacji na najwyższym poziomie. Koncert odbędzie się w klubie Siedlisko w Gliwicach znanym z odbywającego się tam co roku Międzynarodowego Festiwalu Muzyki Improwizowanej All Improvvisio.

peter_gabriel_duo-kopia

Zespół składa się z dwóch młodych, wybitnych muzyków jazzowych, mających na koncie udział w wielu prestiżowych projektach muzycznych i współpracę z gwiazdami pokroju Michała Urbaniaka czy Waltera Smitha III:

Piotr Schmidt – trąbka
Gabriel Niedziela – gitara

Tandem w swych występach nawiązuje do repertuaru wokalisty – Petera Gabriela, grając jego największe hity – takie jak My Body Is a Cage czy niezapomniany duet z Kate Bush Don’t Give Up – w swych własnych, jazzowych aranżacjach, oraz swoje własne, autorskie kompozycje.

Peter Gabriel Duo to muzyka pełna zabawy, nagłych zwrotów akcji, prawdziwej improwizacji i pięknych melodii, która swą głębią i energią przemawia zarówno do początkujących melomanów jak i do ludzi dobrze osłuchanych, o wyrafinowanym guście.

Peter Gabriel Duo – Jazz Tribute to Peter Gabriel
16.05.2015, godz. 20:00
Klub Siedlisko
Jaracza 13
Gliwice
bilety: 25zł
rezerwacja biletów: 508 339 185