„Część” to utwór zapowiadający debiutancki album Michała Sobierajskiego! Płytę “Przed snem” nie łatwo przyporządkować do określonego gatunku muzycznego, zawiera elementy elektronicznego soulu, popu, R&B i jazzu. Wszystkie piosenki na płycie zostały skomponowane przez Michała. Producentem płyty jest Bogdan Kondracki. Większość tekstów napisali Karolina Kozak oraz Kamil Durski.

www.youtube.com/watch?v=XGukvy5sJew

Michał Sobierajski – muzyk: wokalista, pianista, kompozytor, autor tekstów i aranżer.

21-latek, student trzeciego roku Instytutu Jazzu Akademii Muzycznej w Katowicach – kierunek kompozycja i aranżacja. Mimo swojego młodego wieku odniósł już kilka znaczących sukcesów jako pianista, kompozytor i wokalista, do których z pewnością można zaliczyć: pierwsze miejsce na Międzynarodowym Konkursie Pianistycznym w Paryżu Concours Musical De France, wyróżnienie indywidualne w Konkursie Młodych Zespołów Jazzowych JAZZ JUNIORS, udział w finale Międzynarodowego Konkursu Kompozytorskiego Muzyki Filmowej Transatlantyk Instant Composition Contest.

Szerokiej publiczności Michał zaprezentował się w 2. edycji The Voice of Poland, gdzie określany objawieniem programu doszedł aż do jego finału! Współpracował ze znanym holenderskim muzykiem Alainem Clarkiem. Występował także z zespołami: Afromental i LemON. Koncertował też z Justyną Steczkowską.

Pełen pozytywnej energii, obdarzony słuchem absolutnym. Od dzieciństwa zafascynowany i związany z muzyką. Najbardziej kocha te momenty, kiedy powstaje muzyka.