Daddy’s Cash to zespół z kilkuletnią historią. Już od początku swojego istnienia nie był on przypisany do jednego, określonego stylu. Szerokie instrumentarium, jakim dysponują członkowie zespołu, daje im nieograniczone możliwości aranżacji oraz otwiera drogę na różne muzyczne eksperymenty. Już niebawem ukaże się kolejny 2-płytowy projekt: “Hello” i “Goodbye”. Jest to dla zespołu zupełnie nowy, brzmieniowo rewolucyjny pomysł: połączenie Hip-Hop’u wraz z R&B. 16 utworów, świetne teksty, świetne kompozycje, świetne aranżacje, łatwo wpadające w ucho melodie. A do tego, zanikające już w dobie komputerów, żywe brzmienie: 4 wokalistów, 8 muzyków Daddy’s Cash oraz smyczkowy kwartet “Airis”.

W sierpniu pojawił się na rynku singiel – “This Is My Party”, promujący album “Hello”. Ta niesamowita dawka energii, podkreślona świetną sekcją dętą, jest idealnym utworem na rozpoczęcie każdej imprezy, dyskoteki, czy spotkania w gronie przyjaciół.

Już w styczniu światło dzienne ujrzy drugi singiel – “We Will Never Know”. Będzie to piękny utwór o miłości, uczuciach oraz marzeniach, bez których żaden człowiek nie może żyć, lecz które, niestety, nie zawsze się spełniają…

Ich pierwsza płyta – “That’s What The Blues Is All About”, nagrana wspólnie z legendą amerykańskiej sceny, John Lee Hooker’em Junior’em, wyraźnie popchnęła grupę w stronę bluesa z funkowym zacięciem. Natomiast drugi album – “Body Blues”, z charyzmatyczną wokalistką Pam Hawkins i gospelowym chórem Tamali Brown, to ukłon w stronę bluesa inspirowanego soulem.

Grupa stawia na oryginalność oraz rozmaitość, która przejawia się licznymi improwizacjami, wykonywanymi podczas koncertów. Publiczność oraz słuchacze potrafią docenić kreatywność Daddy’s Cash, o czym świadczy wysoka sprzedaż DVD z koncertów. Ponadto, wszyscy muzycy zespołu czerpią ze wspólnego grania radość, nie boją się zapraszać do współpracy nowych ludzi oraz są gotowi na wyzwania.

Jak powiedział o nich Jonathan ‘Sugarfoot’ Moffett, światowej sławy perkusista, który przez wiele lat pracował z Michaelem Jacksonem: “Daddy’s Cash spowoduje, że duże zespoły znów staną się popularne!”