Marka House oraz agencja Illegalbreaks zapraszają na koncert nietuzinkowej artystki – 15 listopada w Soho Factory w Warszawie wystąpi Kiesza!

Kiesa Rae Ellestad z jej charakterystycznym głosem idealnie wpasowuje się w klimat tanecznej muzyki rodem z lat 90-tych. Uwielbiana w BBC1, komplementowana przez Pitchfork i wychwalana przez The Guardian… Jeszcze nie raz zmusi nas do krzyknięcia „wow”! ;)

Zanim Kiesza sama zaśpiewała, pisała dla takich gwiazd jak Rihanna czy Kylie Minogue, wcześniej była też tancerką, baletnicą a nawet żołnierzem. Jej światowa kariera zaczyna się od „Hideaway” – przed tym hitem nie ma schronienia ;) Tym bardziej, że nie ma powodu, aby ukrywać się przed jednym z najlepszych singli ostatnich miesięcy. Debiut 25-letniej artystki podbija listy przebojów, a klip do niego ma już ponad 140 milionów (!) odsłon. Kolejne single „Gigant in My Heart” czy „No Enemiesz” równie obiecująco zapowiadają album „Sound Of A Woman” który Artystka właśnie wydała.

BILETY na koncert już dostępne!
cena: 85 pln (I pula)

Punkty sprzedaży:
Salony Empik, Media Markt i inne punkty Ticketpro w całej Polsce,
sprzedaż internetowa: http://bit.ly/1tYF2U1
www.illegalbreaks.plwww.ticketpro.plwww.biletomat.pl , www.biletin.pl

Koncert Kiesza jest jednym z wielu wyjątkowych wydarzeń muzycznych, jakie planuje dla Was marka House przy współpracy z agencją illegalbreaks.