Paulina Lenda znana za sprawą niepowtarzalnej głębokiej barwy swojego niskiego głosu. Pochodzi ze Świdnicy – małego miasta na Dolnym Śląsku, które zamieszkiwała i gdzie tworzyła. Obecnie przebywa w Londynie, gdzie dalej się rozwija i śpiewa. Dowodem na to jest cykl „London Video Sessions dla: JazzSoul.pl”.

Artur King (Artur Sienicki) – gitarzysta elektryczny i akustyczny, basista, kompozytor, muzyk sesyjny, nauczyciel, filozof, pisarz, rysownik, fotograf ważek, nomad i artysta performatywny, specjalizujący się w interaktywnej improwizacji – aktualnie mieszkający w Londynie.

Nagranie “Let’s Stay Together”, które wykonywał Al Green, zrealizowane zostało w przepięknej dzielnicy Covent Garden, China Town, Leicester Square i przy słynnym Piccadilly Circus.

Po raz pierwszy w kadrze złapana została nasza realizatorka – Anastasja Black, która odpowiedzialna jest za montaż i same nagrania London Video Sessions.

Anja-Anastasja Mallert, pochodząca z małej wsi niedaleko Gdańska. Rok temu, mając 18 lat, wyprowadziła sie do Londynu, gdzie postanowiła zamieszkać.

Głównym powodem przeprowadzki była możliwość studiowania mody na uniwersytecie sztuk współczesnych LCCA.

To właśnie tutaj, w Londynie narodziło się również jej wielkie zamiłowanie do tworzenia i edytowania różnorakich klipów i filmów.