Indila to wokalistka i autorka tekstów znana we Francji ze współpracy m.in. z Nessbeal, Rohff, TLF, Soprano i Youssoupha. To właśnie współpraca z Youssoupha była punktem zwrotnym w jej karierze. Ich utwór Dreamin wydany w styczniu 2012 roku, zdobył we Francji ogromną popularność a teledysk do niego obejrzano ponad 16 milionów razy.

Dzisiaj artystka ujawniła okładkę oraz datę premiery debiutanckiego krążka „Mini World”. Napisał na swoim oficjalnym profilu na facebooku:

Cover officielle de la réédition de ‪#‎MiniWorld, sortie le 17 novembre

MiniWorldReadycja

Przypomnijmy, iż na swoim debiutanckim albumie „Mini World” Indila prezentuje eklektyczną mieszankę gatunków, łącząc stare, nostalgiczne melodie z nowoczesnymi rytmami. Przykładem jest chociażby “Dernière Danse” – pierwszy singiel promujący krążek. Utwór odnosi ogromy sukces w jej rodzimym kraju, jak również w Niemczech, Belgii, Szwajcarii, Grecji czy Rumunii pojawiając się na pierwszych miejscach list przebojów. Teledysk do “Dernière Danse”, który możecie obejrzeć poniżej bije rekordy popularności na YT. Czekamy z niecierpliwością na reedycję albumu, którego premiera jest przewidziana na 17 listopada. Mamy nadzieję, iż krążek tego dnia ukaże się również w naszym kraju.