Ptapty otwiera nową przestrzeń dla fanów dobrej sztuki, dźwięków i pogawędki. Po letnich doznaniach w naszym ogrodzie startujemy z jesiennym cyklem! Na początek (11.10) koncert zespołu Eugeniusz Kowalski – arcyzdolnych i młodych poznaniaków!

Eugeniusz Cover patonaty

SŁUCHAJ JESIENIĄ W PTAPTY #1 – EUGENIUSZ KOWALSKI
To grupa świeżo upieczonych Muzyków w przypadku, których użycie dużego „M” wcale nie jest na wyrost. Nowoczesne podejście do dźwięków to coś co ich zdecydowanie wyróżnia spośród innych zespołów, w których gra się za pomocą tradycyjnych instrumentów! Przez dziennikarzy muzycznych niejednokrotnie zestawiani są z takimi postaciami jak Erykah Badu, Maxwell, Robert Glasper Experiment , d’Angelo nie tylko pod względem stylu jaki uprawiają, ale także umiejętności. Mało kto gra w Polsce czarne dźwięki tak jak oni.

Wokalistą kwartetu jest niezwykle uzdolniony Michał Sobierajski, razem z nim muzykę i słowa tworzą Fryderyk Szulgit (g, sound effects), Paweł Stachowiak (bs), Andrzej Konieczny (dr, synth, sound effects).eli zagrać z nimi na jednej scenie.

Podczas ich krótkiej działalności udało mu się zyskać II nagrodę w WFFM jak i zdobycie sympatii internautów oraz najwyższe uznanie wybitnych muzyków i dziennikarzy muzycznych, w konkursie SKODA AUTO MUZYKA. Dzięki temu zespół miał zaszczyt wystąpić podczas koncertu finałowego w studiu im. Agnieszki Osieckiej Radiowej Trójki wraz w ponownym występie podczas Audycji Piotra Stelmacha „Offensywa” w Radiowej Trójce, grali także support przed Jazzanova podczas urodzinowej „Muzycznej Strefy Radia RAM”.

Po koncercie tradycyjnie zapraszamy też na garść elektronicznych dźwięków i dobre trunki.

11.10.2014, godz. 21:00
PTAPTY ul. 27 grudnia 8/10 Poznań
Bilety: 10/15 pln do nabycia w dniu koncertu (z rabatem po wpisie na listę FB)
Więcej szczegółów wkrótce na www.ptapaty.pl oraz na naszym profilu na FB.