Prócz wcześniej zapowiedzianego koncertu we Wrocławiu, Take 6 zagra jeszcze dwa koncerty: 4 grudnia Chorzów, 5 grudnia Warszawa

Sensacja amerykańskiej sceny jazzowej, najlepsza z grup wokalnych na świecie, 10-krotni zdobywcy nagrody Grammy wystąpią na dwóch koncertach w Polsce. Znakomici muzycy zaśpiewają 4 grudnia w chorzowskim Teatrze Rozrywki oraz 5 grudnia w warszawskim Teatrze Dramatycznym w ramach cyklu Deutsche Bank Invites.

Grudniowa aura nastraja świątecznie, więc grupa poza światowymi przebojami wykona również kilka najbardziej popularnych utworów świątecznych. Występująca a cappella grupa wymyka się klasyfikacji. Zwycięzcy nagród Grammy i Dove Award są idealnymi reprezentantami tego, co Duke Ellington nazywał „Poza kategorią”.

Zespół w pełni zapracował sobie na wyjątkowy honor bycia „grupą wokalną najczęściej nominowaną do nagrody Grammy” i jest naprawdę wyjątkowy w swoim brzmieniu. To sześć anielskich i wyrafinowanych głosów zjednoczonych w krystalicznie czystej harmonii. Quincy Jones, Stevie Wonder, Ray Charles, Ella Fitzgerald czy Whitney Houston, to tylko kilku artystów, z którymi w trakcie swojej kariery muzycznej współpracował zespół Take 6.

Jedynie występ grupy na żywo daje pojęcie o tym jak wspaniałym talentem dysponują muzycy i jak wyjątkową atmosferę potrafią stworzyć wyłącznie przy pomocy swoich fantastycznych głosów!

TAKE 6
4.12.2014, godz. 19.00
Teatr Rozrywki, Chorzów

5.12.2014, godz. 20.00
Teatr Dramatyczny, Warszawa

Bilety dostępne w portalach: ebilet.pl; ticketpro.pl; ticketportal.pl.