Od dzisiaj w sprzedaży jest już długo zapowiadana płyta „Partners” Barbry Streisand z najważniejszymi wokalistami świata. Wśród partnerów artystki znaleźli się mężczyźni reprezentujący różne style i dekady muzyczne – obok Billy Joela, Lionela Richie i Steve’iego Wondera usłyszymy tu także ‘młodzież’ – Johna Mayera, Johna Legenda czy Michaela Bublé. Nie zabrakło tu też prawdziwych smaczków – duetu z synem artystki Jasonem Gouldem i z samym Królem – Elvisem Presleyem. Mimo, że to nie pierwszy album Babry z duetami, to właśnie ta płyta wydaje się tą najważniejszą – partnerzy Streisand sprzedali w sumie ponad miliard (!) płyt na całym świecie. Album wyprodukował Kenny “Babyface” Edmonds, mający za sobą współpracę m.in. z Madonna, Michaelem Jacksonem i Celine Dion.

Dla wszystkich fanów znana z dość oszczędnej promocji swoich płyt artystka zgodziła się wystąpić w telewizyjnym programie Jimmy’ego Fallona i to w dość nietypowej, bo kabaretowej konwencji. Jako że trudno byłoby zorganizować wizytę w studiu i gwiazdy i jej partnerów, gospodarz programu sam wczuł się w kilku z nich, dając wspólnie oryginalny i niezapomniany, nawet jak na standardy amerykańskiej telewizji, występ.

Płyta „Partners” jest już dostępna w wersji cyfrowej (pobierz z iTunes z 5 dodatkowymi utworami) oraz na krążku CD. Premiera wersji winylowej (z dodatkowym całym materiałem także na krążku CD) już za tydzień – 23 września.