W 2012 roku ukazał się drugi album Miki Urbaniak „Follow You”. Rok 2014 będzie czasem nowości, ponieważ za niedługo ukaże się najnowszy teledysk artystki, trwają także prace nad kolejnym albumem. Oto informacje z oficjalnego profilu Miki Urbaniak na facebook.com:

Bardzo się ciesze mogąc Was poinformować, że zdjęcia do teledysku są już skończone! Nie ujawniamy jeszcze do którego utworu, ale teledysk będzie czymś zupełnie nowym, inny niż którykolwiek z moich poprzednich. Victor Davies – reżyser, operator i producent tego dzieła tym razem zainspirował mnie do ujawnienia mojej miłości do aktorstwa, do którego też mam trochę talentu i przede wszystkim sprawia mi ogromną przyjemność.
Teledysk jest stylizowany na lata 30-te, gram w nim różne postacie. Część ubrań wypożyczyliśmy z Rekwizytorni na Pradze (ul. Inżynierska 6/10), gdzie przemiła Pani Agnieszka pomogła nam znaleźć dokładnie te rzeczy, które najlepiej oddadzą klimat tamtych lat i teledysku zarazem.
Granie różnych postaci było cudowną zabawą i mimo małych komplikacji technicznych nagraliśmy cały teledysk w ciągu kilku dni.
Przedwczoraj cudowna wizażystka Aga Stolarz zrobiła mi cudowny make up i ułożyła włosy na potrzeby nagrań.
Lubię grać przed kamerą, szczególnie gdy czuję się swobodnie.
Przed nami jeszcze sporo pracy nad teledyskiem, ale damy Wam znać jak tylko będzie gotowy!
Wracamy też do prac nad płytą. Następny etap – nagrać sekcję dętą, dalej nagrywać warstwy różnych instrumentów, oraz chórki.
Dziękuję wszystkim, którzy śledzą nasze prace nad nowym albumem, pozdrawiam Was serdecznie!