Muzyka Dirty Loops sprawia, że popowy przebój muzyczny staje się falą bujających bitów. Fascynujące gry harmoniczne, znakomita muzykalność zespołu i unikalne aranżacje. Do tego nieustannie przykuwa uwagę melodia, wyśpiewana głosem Jonah – głosem o niespotykanej skali i barwie. To prawdziwa rzadkość na rynku muzycznym.

dirty - do drukupodgladv2


W Poznaniu koncert zespołu Dirty Loops będzie kontynuacją rozpoczętego w ubiegłym roku cyklu Taste The Music – unikalnego projektu cyklu koncertów muzyki rozrywkowej na najwyższym poziomie. Na scenie wystąpią również Poluzjanci a koncerty supportować będzie poznański skład Moszczyński Pietsch & Bibobit. Następnego dnia muzycy wystąpią w warszawskim klubie Palladium.

MOSZCZYŃSKI PIETSCH & Bibobit (support) – to nowy projekt na polskiej scenie muzycznej, założony w 2012 roku przez Daniela Moszczyńskiego i Bartka Pietscha. Łączy on w niezwykle oryginalny, zjawiskowy, a przede wszystkim synergiczny sposób to, co najlepsze w muzycznej tradycji z teraźniejszością, a nawet odważnie eksploruje brzmieniową przyszłość. Ich muzyka tryska radosną energią, którą artyści uzyskują dzięki wulkanicznej charyzmie wokalu, soczystym brzmieniu sekcji dętej i rytmicznej, improwizowanym partiom jazzowego fortepianu oraz futurystycznej elektroniki. Artyści bardzo świadomie wplatają do swoich kompozycji elementy różnych od siebie gatunków takich jak jazz, hip hop, big beat, dubstep, latin, dance, zapraszając swoją publiczność w niezwykłą i niezapomnianą podróż.

POLUZJANCI – zespół został założony w 1995 przez studentów Wydziału Jazzu i Muzyki Rozrywkowej Akademii Muzycznej w Katowicach. W początkowym składzie znaleźli się: Kuba Badach (wokal), Piotr Żaczek (gitara basowa), Przemysław Maciołek (gitara), Robert Luty (perkusja), Tomek Szymuś (klawisze). W 2000 zespół poszerzony o klawisze Grzegorza Jabłońskiego oraz talent techniczny i muzyczny Marcina „Małego” Górnego, wydał debiutancką płytę pt. Tak po prostu (Sony Music Polska). Po długich latach oczekiwań, w 2010 roku Poluzjanci wydają drugą płytę, zatytułowaną po prostu: Druga Płyta. Natomiast rok później miejsce miała premiera trzeciej płyty „Trzy metry ponad ziemią”.

DIRTY LOOPS – założony w 2009 roku, odkryty dzięki portalowi YouTube szwedzki zespół, który budzi podziw całego świata. Nazywany fenomenem szwedzkiej muzyki, zespół Dirty Loops to przyjaciele i muzycy – Jonah (śpiew i klawisze), Henrik (bas) oraz Aaron (perkusja), którzy niezwykłą wirtuozerią tworzą wybitne, groove’owe brzmienie. To skandynawskie trio, które podkręca brzmienie muzyki pop jak nikt inny zostało już odkryte i docenione przez takich gigantów muzycznych jak Desmond Child, Dallas Austin czy Andreas Carlsson. Zespół to jednak nie tylko fenomen internetu. Ich live show i charyzma na scenie została udowodniona podczas koncertów wybitnego producenta muzycznego „David Foster & Friends”. Obecnie zespół pracuje nad swoją debiutancką płytą, którą promuje singiel „Hit me”.

DIRTY LOOPS // POLUZJANCI // MOSZCZYŃSKI, PIETSCH & BIBOBIT (support: Poznań)
11 kwietnia 2014, godz.19:30 – Eskulap, Poznań
12 kwietnia 2014, godz. 20:00 – Palladium, Warszawa
Bilety w cenach 90/100/110 PLN dostępne na portalach biletowych: bilety24.pl, eBilet.pl oraz Biletomat.pl.

100 PLN – od 1 do 31 marca
110 PLN – od 1 kwietnia