22 grudnia w Lizard King odbędzie się koncert Natalii „Natu” Przybysz” będzie to jednocześnie koncert zamykający projekt „Kozmic Blues: Tribute to Janis Joplina”. Podczas tego wyjątkowego koncertu usłyszymy również piosenki ze zbliżającej się nowej autorskiej płyty Natalii Przybysz.

natu joplin

Przypominamy projekt Natalii Przybysz „Kozmic Blues” powstał z okazji 50-lecia debiutu artystycznego JANIS JOPLIN. Po ogromnym zainteresowaniu mediów i publiczności zgromadzonej na koncertach została wydana z tej okazji płyta „Kozmic Blues: Tribute to Janis Joplina” (czerwiec 2013), która jednocześnie jest najnowszą płytą Natalii.

Przedsięwzięcie zostało uznane i niesamowicie odebrane przez publiczność i recenzentów na letnich festiwalach, m.in.: Woodstock 2012 (premiera projektu), Męskie Granie 2012, 2013, jak również na jesiennej trasie koncertowej. Miłe słowa, uznanie, i wielka frekwencja podczas koncertów zarówno fanów Natalii Przybysz jak i miłośników utworów Janis Joplin pozwalają nam się cieszyć z tak doskonałego odbioru projektu jak i z tego, że duch Janis Joplin i pamięć o artystce wciąż są aktualne.

Patronat honorowy nad projektem i trasą koncertową objął Piotr Metz, dziennikarz Polskiego Trójka – Program 3 Polskiego Radia.