Prezentujemy najnowszy utwór Kasi Lins. Piosenka „Don’t Know Me” pochodzi z debiutanckiej płyty artystki „Take My Tears”. Utwór zobrazowano niecodziennym video ukazującym kulisy pracy Lins w legendarnym Ocean Way Studio w Nashville, w którym nagrywała swoją pierwszą płytę.

Kasia Lins to polska wokalistka, pianistka oraz kompozytorka. Ukończyła Akademię Muzyczną w Gdańsku. W tym roku premierę miał jej debiutancki album „Take My Tears” wydany przez międzynarodową wytwórnię płytową Evosound, która stacjonuje w Hong Kongu, Singapurze oraz na Filipinach. Lins jest autorką wszystkich piosenek z płyty. W jej nagraniach udział brali min. Larry Braggs, Jerry Cortez, Tom Polittzer (Tower of Power), czy perkusista Lenny’ego Kravitz’a – Zoro The Drummer. Całość została zarejestrowana w legendarnym Ocean Way Studio w Nashville w Stanach Zjednoczonych.

Album „Take My Tears” miał swoją premierę w lipcu w Japonii, jesienią natomiast zostanie wydany w Chinach, a na początek 2014 roku zaplanowano jego premierę w USA.

Pierwszym singlem promującym krążek jest utwór „Ain’t Gonna Wait”:

Więcej na www.kasialins.com oraz www.facebook.com/kasialinsofficialpage.