Zwycięzcą konkursu Discovered By Good Time Radio jest ekipa biorąca udział w kategorii Hip-Hop/Hip-Hop Alternative – Night Marks Electric Trio feat. Raashan Ahmad z piosenką “Glorious Tune”.

Niesamowite emocje towarzyszyły jurorom i organizatorom do samego końca. Do finałowej osiemnastki trafili tylko najlepsi i wręczenie najważniejszej nagrody było niezwykle trudne. Ostatecznie aż 5 z 9 jurorów wybrało Night Marks Electric Trio jako zwycięzce. Przedstawiamy wybrane opinie:

Natalia i Paulina Przybysz:

“Wyróżniamy Marki za nowatorstwo świerzość, łączenie jazzu z hip-hopem i elektroniką. Liryczność i bajkowość.Wysoki poziom instrumentalny, Światowy styl i odwaga w eksperymentacji i kolaboracji miedzynarodowej.”

Marcin Bors:

“Night Marks – moim zdaniem jest to najbardziej spójne i przekonujące nagrania całej 18-stki.”

PLAN B:

“Night Marks Electric Trio
– gustowna i najlepiej brzmiąca kompozycja,
– nie pozostawia wątpliwości w żadnej z warstw : muzycznej, rytmicznej
harmonicznej, brzmieniowej, wokalnej i tekstowej.
– odzwierciedla co obecnie modne w tym stylu na świecie”

Gratulujemy chłopakom. Organizatorzy dodają również, że gdyby miało być wręczone drugie miejsce, byłby to zespół Donats, który też często zbierał pochwały za wysoki poziom piosenki “I will”.

Organizatorzy bardzo dziękują uczestnikom, fanom i jurorom! Aby nie żegnać się z konkursem przypominają – JUŻ ZA TYDZIEŃ PREMIERA 3-PŁYTOWEGO ALBUMU z najlepszymi utworami z konkursu!