Frank McComb po zagraniu gościnnie podczas różnych okazji w legendarnym miejscu jakim jest The Bitter End w Nowym Jorku został zaproszony do produkcji własnego albumu koncertowego w tym właśnie historycznym miejscu. Do tej pory albumy na żywo nadrywali tacy muzycy jak: Joe Cocker, Neil Diamond, Isley Brothers Curtis Mayfield i Donny Hathaway. I to właśnie album nagrany przez Hathawaya miał ogromny wpływ na Franka McComba.

Frank McComb prosi swoich fanów o pomoc w sfinansowaniu druku i pakowania jego najnowszej płyty nagranej na żywo 26 września 2013r. w The Bitter End na koncercie, na którym Frank złożył hołd Donny’emu Hathaway’owi.

Frank McComb Live at The Bitter End:Remembering Donny Hathaway cover

Ta kampania została stworzona w celu zachowania nagrania w jak najlepszej jakości i profesjonalnie wyprodukowania płyt CD stworzonych dla kolekcjonerów muzyki, dla których ta płyta to będzie wyjątkowa pamiątka. Darczyńcy, którzy zapłacą minimalną kwotę 25 $ lub więcej staną się częścią tej płyty, ponieważ ich nazwiska zostaną uwiecznione w książeczce dołączonej do płyty. Poniżej prezentujemy fragment występu Franka.