Konkurs rozstrzygnięty. Sprawdźcie maile.

Quadron to pochodzący z Los Angeles duet o duńskich korzeniach. Tworzą go wokalistka Coco O. oraz multiinstrumentalista/producent Robin Hannibal. Płyta „Avalanche” ukazała się 4 czerwca nakładem wytwórni Epic Records. Album ten jest mieszanką soulu, nu jazzu, funku i dawnego disco podlanego elektronicznym sosem połączonego charakterystycznym wokalem Coco i dopełnionym nowoczesną produkcją Robina.

Singlem promującym płytę jest utwór “Hey Love”, który można było wcześniej usłyszeć w hitowym serialu “Grey’s Anatomy” („Chirurdzy”). Utwór został wyprodukowany przez Frasera T. Smitha, znanego ze współpracy z Adele czy Florence and the Machine.

Quadron zdobył już duże uznanie kolegów z branży muzycznej. Piosenkarka Jessie Ware twierdzi, że “Coco jest doskonałą wokalistką”. Z kolei Chuck Inglish z hiphopwej formacji The Cool Kids, nazywa Quadron swoją “ulubioną grupą. Kropka. Jeśli idzie o nowe brzmienia, nie ma nic lepszego”. Natomiast raper Tyler, The Creator mówi: “Coco O. ma głos anioła”. Nic dziwnego, że do fanów duńskiego duetu zalicza się Adele, Prince i Jay-Z.”