NSNC_9

Chilli ZET prezentuje dziewiątą odsłonę albumu „Nastaw się na chill out”. Premiera płyty już 23 maja.

To już dziewiąta odsłona popularnej serii „Nastaw się na chill out” sygnowanej przez radio Chilli ZET. Na trackliście umieszczono dwadzieścia osiem starannie wyselekcjonowanych utworów takich artystów jak Lana Del Rey, Jessie Ware, Frank Ocean, Lianne La Havas, Ed Sheeran, Skye, czy Caro Emerald.

Już tradycyjnie wydawnictwo składa się z dwóch płyt „Love” i „Life”, prezentujących różne odmiany chill outu. Płytę „Love” otwiera najnowszy singiel Natalii NATU Przybysz „Niebieski”. Artystka została również twarzą albumu „Nastaw się na chilll out vol. 9”. Jej zdjęcia autorstwa Rafała Olejniczka, Redaktora Naczelnego Radia ZET i Chilli ZET, znajdziemy w dołączonej książeczce.

W zmysłowy nastrój wprowadzi słuchaczy przywołujący na myśl wokal Sade, utwór duetu Rhye „Open”. Kompozycja zasłynęła kilka miesięcy temu, jako tajemniczy, internetowy projekt. Już wtedy została odkryta przez Chilli ZET. Teraz święci triumfy na całym świecie. Na płycie „Love” nastrojowy klimat utrzymują utwory wyjątkowych wokalistek. Usłyszymy m.in. Lanę Del Ray, z najnowszym singlem „Young & Beautiful” pochodzącym z filmu „Wielki Gatsby” oraz znane słuchaczom Chilli ZET artystki jak Lianne La Havas, Delilah, Bat For Lashes czy Joss Stone. Scenę alternatywną na płycie reprezentują hipnotyzujące „Sedeted” Choir Of Young Believers czy „Time Go” formacji Caught a Ghost.

Druga płyta – „Life – to zestaw najciekawszych, pulsujących brzmień z całego świata. Krążek rozpoczyna Jessie Ware z nowym, letnim singlem „Imagine It Was Us”. Dalej, na albumie usłyszymy klasyków chilloutowego brzmienia jak Skye znaną z Morcheeby oraz zaskakujących i unowocześnionych Pet Shop Boys. Nie brakuje też nowych nazwisk, jak bardzo ceniony w Wielkiej Brytanii, Maverick Sabre czy Frank Ocean, który w ciągu ostatnich miesięcy podbił rynek muzyczny po obu stronach oceanu. Album kończy G-Spot, polskiej formacji Pink Freud Wojtka Mazolewskiego, który w każdą niedzielę prowadzi swoją autorską audycje w Chilli ZET.

Wydawcą albumu „Nastaw się na chill out vol. 9” jest Universal Music Poland.

Lista utworów:

LOVE:
1. Natalia Przybysz – Niebieski
2. Rhye – Open
3. Llianne La Havas – Elusive
4. Delilah – Shades Of Grey
5. Ed Sheeran – The A Team
6. The Bird And The Bee- Kiss On My List
7. Bat For Lashes – Laura
8. Joss Stone – Pillow Talk
9. Lana Del Ray – Young & Beautiful
10. Choir Of Young Believers – Sedated
11. Last Lynx – Killing Switch
12. Caught A Ghost – Time Go
13. Deniz Kurtel – Wake Me Up
14. Plan B – Deepest Shame

LIVE:
1. Jessie Ware – Imagine It Was Us
2. Jakwob Feat. Maiday – Fade
3. Skye – Featherlight
4. Goldroom – Sweetness Alive
5. Pet Shop Boys – Leaving
6. Mavreick Sabre – I Need
7. Work Drugs – Delta
8. Caro Emerald – Tangled Up
9. India Arie – Cocoa Butter
10. Frank Ocean – Super Rich Kids
11. Lee Ritenour – Maybe Tomorrow
12. The Bamboos / Daniel Merriweather – I Never
13. Parov Stelar – Love (remix)
14. Pink Freud – G Spot