bukowski rychlicki pardon

Już dzisiaj w warszawskim klubie Pardon, To Tu wystąpi po raz drugi jeden z najbardziej rozpoznawalnych, cenionych w polskiej alternatywnej scenie muzycznej gitarzystów Łukasz Rychlicki. Wraz z nim wystąpi pierwszy raz na scenie klubu, nie mniej ceniony gitarzysta, autor muzyki do filmów i spektakli, lider warszawsko-bydgoskiego noise rockowego składu Hokei – Piotr Bukowski!

Piotr Bukowski
gitarzysta, autor muzyki do spektakli i filmów. Współzałożyciel post-rockowych Stworów. Lider warszawsko-bydgoskiego noise rockowego składu Hokei (premiera płyty sierpień 2013) oraz chip-tunowych Xenonów.
Związany z warszawską wytwórnią Lado ABC, Bółt Records oraz bydgoskim labelem Mileu L’Acephale.

Występował u boku wielu muzyków z kraju i zagranicy takich jak: Thomas Lehn, Macio Moretti, Raphael Rogiński, Gary Smith, Frederic Blondy, Andrew Sharpley, Axel Dorner. Hubert Zemler, Paweł Szamburski, Sopie Angel, Kuba Ziołek, Tom Pop, David Chevalliere, Luc Ex, Kamil Szuszkiewicz, Wolfram, Patryk Zakrocki, Zdzisław Piernik. – Pasjonat fizyki.

Łukasz Rychlicki
gitarzysta. Znany głównie jako członek zespołu KRISTEN, z którym nagrał pięć płyt i zagrał wiele koncertów. Jego styl gry jest trudny do zdefiniowania, porusza się na granicy ustalonych norm i improwizacji. Razem z Pawłem Szpurą stworzył duet w hołdzie Albertowi Aylerowi, w którym muzycy zanurzyli się w ostrym, bezkompromisowym avant-free jazzie. Z bratem Mateuszem Rychlickim tworzy duet SALTO.

Współpracuje min. z Mikołajem Trzaską, Robertem Piernikowskim, Etamem Etamskim, Piotrem Kurkiem. Z Mikiem Majkowskim i Pawłem Szpurą tworzy trio LOTTO.

Wstęp: 15 pln