OFF Festival ogłosił kolejnych artystów, którzy wystąpią na tegorocznej edycji festiwalu, który odbywa się w Katowicach, na początku sierpnia (2-4. sierpnia). Wszystkich pewnie zachwyci fakt, że wystąpi Solange! Artystka zagra przedostatniego dnia, tj. 3 sierpnia!

Bilety dostępne w OFF Sklepie oraz w sieciach Ticketpro.pl, eBilet.pl i salonach Empik, a także zagranicą – w seetickets.com i festicket.com.

Ceny:
– trzydniowe karnety z polem namiotowym: 190 zł
– trzydniowe karnety bez pola: 150 zł

To jasne, że porównuje się Solange do starszej siostry, niektórzy nazywają ją nawet – bez złośliwości – „indie Beyoncé”, ale wystarczy mieć oczy i uszy szeroko otwarte, by zrozumieć, że Solange to artystka dojrzała i w pełni samodzielna. Po dwóch niezłych płytach dla Interscope, w ubiegłym roku zachwyciła krytyków i fanów mini-albumem „True”, nagranym we współpracy z Devem Hynesem (współautorem repertuaru m.in. Florence and the Machine i The Chemical Brotheres) i wydanym w labelu Terrible Records, należącym do Chrisa Taylora z Grizzly Bear. To muzyka pop, wyraźnie nawiązująca do amerykańskich produkcji z lat 80., ale z charakterem i znakiem jakości. Zapraszamy do tańca!